Dostawa i płatności

Wszystkie paczki przygotowujemy z dbałością o środowisko zgodnie z zasada zero waste, dlatego Twoje zamówienie opakujemy w kartony pozyskane z naszych zamówień. Staramy się nadać im nowe życie i nie generować nowych śmieci. Jedno jest pewne – Twoja paczuszka będzie jedyna w swoim rodzaju :-)

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie UPS, DHL, POCZTEX, InPost, FedEx, lub Poczta Polska. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firmy kurierskiej jest to zwykle 1-2 dni roboczych. Dla Poczty Polskiej - 3-7 dni roboczych.

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili zaksięgowania wpłaty za zamówienie.

Termin wysyłki podajemy w dniach roboczych. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek wpłynie do nas zamówienie o trzydniowym terminie wysyłki, to wyślemy je najpóźniej w czwartek. Gdyby takie samo zamówienie wpłynęło do nas w środę, to najpóźniejszy termin wysyłki będzie przypadał w następny poniedziałek. W tym przykładzie założyliśmy, że w tygodniu nie było dni wolnych od pracy. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 17, jego realizacja rozpoczyna się dnia następnego.

Koszty wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska – 17 zł. Zamówienie powyżej 250zł brutto, wysyłka 0 zł:)

Poczta Polska, list priorytetowy - 5 zł

Płatność w kanale elektronicznym (dostępna w ciągu najbliższych kilku dni:)

  • płatność w systemie Przelewy24.pl: po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl, tam możesz dokonać wyboru kanału płatności (np. karty płatnicze, przelewy bankowy on-line). Po dokonaniu płatności wracasz na stronę Drukarni.

Płatność przelewem tradycyjnym:

  • po przyjęciu zamówienia do realizacji, wysyłamy e-maila z prośbą o dokonanie przelewu. Paczka jest wysyłana po wpłynięciu należności na nasze konto, a zamówienie zostanie skompletowane. Niestety nie możemy dokonać wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Wpływy są sprawdzane kilkakrotnie w ciągu dnia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl